ПЗУ Галмедикус – Неготино, Македонија

Информации за проектот ПЗУ Галмедикус е официјално првата локација во Неготино која е позиционирана, верификувана, снимена и објавена на платформите на Google. ПЗУ Галмедикус е сега подостапна за корисниците на Google кои имаат потреба од нивните услуги. Потенцијалните пациенти можат полесно да ја пронајдат преку светскиот интернет пребарувач бр.1, да ја посетат виртуелно и да…

Дерма Плус – Скопје

Информации за проектот Дерма Плус – Скопје, е првата дерматолошка ординација во Македонија која е снимена, објавена на платформите на Google, и доближена поблиску до своите потенцијални клиенти, кои сега можат да ја посетат од било каде во светот, во секое време. Со што располага Дерма Плус, можете да погледнете преку виртуелната прошетка достапна од…

„Pleasure“ – Скопје

Информации за проектот Со гордост Ви го претставуваме официјално првиот салон за убавина „Pleasure“ – Скопје кој беше снимен и објавен на платформите на Google. Овој ексклузивен салон ги “отвори“ вратите за своите потенцијални клиенти, преку платформите на Google, за тие да го посетат пред да се појават таму, со цел да знаат што да…

“L’Occitane En Provence” – Тирана, Албанија

Виртуелната тураИнформации за проектот Првата специјализирана продавница во Тирана, за козметички производи составени претежно од органски состојки е L’occitane En Provence. Претставувајќи се преку платформите на Google, интернет корисниците сега знаат за каков тип на продавница станува збор, и веќе знаат што да очекуваат кога ќе ја посетат лично. Погледнете и Вие! Ви се допадна?Побарајте…

“Sun Wellness Center” – Тирана, Албанија

Виртуелната тураИнформации за проектот Лоциран во еден од најелитните делови на Тирана, “Sun Wellness Center” е место каде луѓето можат да побегнат од секојдневните гужви, и да уживаат. Преку виртуелната тура, погледнете што овој центар за убавина и релаксација нуди. Ви се допадна?Побарајте понуда

Еликсир Ексклузив – Скопје

Виртуелната тураИнформации за проектот Официјално првата парфимерија во Македонија, снимена и објавена за GOOGLE е Еликсир Ексклизив. За нивната локација, портфолио, контакт и изглед на продавницата, информирајте се преку број 1 интернет пребарувачот во светот – GOOGLE. Ви се допадна?Побарајте понуда

“Fitness & Spa Park” – Скопје

Виртуелната тураИнформации за проектот Одлична локација, прекрасен амбиент за релаксација и рекреација, професионален кадар кој се грижи да го добиете тоа што го очекувате и заслужувате, се само основни карактеристики на “Fitness & Spa Park”. Ова ново место за уживање на гостите од хотелот, како и за сите други гости од надвор, го снимивме и…

“Lotus Wellness and Spa” – Тирана, Албанија

Виртуелната тураИнформации за проектот Кога патувачите планираат да престојуваат во Тирана, а на своето патување сакаат да се релаксираат, “Lotus Wellness and Spa” е помеѓу првите резултати на пребарувања на Google, затоа што може да се посети виртуелно од било каде во светот. Ви се допадна?Побарајте понуда

Ахат – Скопје

Виртуелната тураИнформации за проектот Ахат е фризерско студио во Скопје, кое е лоцирано во Капиштец. Искуството на персоналот гарантира дека ќе бидат задоволени и вашите најпрефинети вкусови во однос на вашата фризура. За овој објект изработивме виртуелна тура со 6 панорамски 360° фотографии. Се потрудивме да го истакнеме секој детал, за потенцијалните клиенти однапред да можат…

Фитнес Револуција – Скопје

Виртуелната тураИнформации за проектот Фитнес Револуција во Скопје е фитнес студио кое се наоѓа на ул. Мајка Тереза (поранешна Водњанска). Тука секогаш ќе бидете пречекани од врвно обучени тренери кои активно ќе се грижат за вашето здравје и изглед, преку строго контролирани фитнес програми и исхрана, наменети специјално за вас. За овој објект изработивме виртуелна тура…