“UKA Farm” – Тирана, Албанија

Информации за проектот Уникатно место во Албанија, каде понудените производи во ресторанот се од сопствено органско производство, произведени на фармата во склоп на ресторанот. Со цел ова место да се доближи до светските патувачи, го снимивме и објавивме на платформите на Google. Сега, оние љубители на уникатното уживање во органска храна, можат да го посетат…

Ресторан Јавор Агапи – Мрзенци, Гевгелија, Македонија

Информации за проектот На далеку прочуените специјалитети од јагнешко месо, во прекрасен амбиент, посетени и признаени од многу странски гости – Јавор Агапи Мрзенци е првиот ресторан во Гевгелија достапен на платформите на Google, да биде посетен виртуелно од било каде во светот. 94% од светските патувачи, го користат Google Maps со цел да ги…

Таверна “Avra by the Sea” – Ормос Панагиас, Халкидики, Грција

Информации за проектот Вистинските уживатели на свежите морски специјалитети, ќе го препознаат ова место како вистинско доживување. Таверната “Avra by the Sea” ќе Ви го понуди оргиналното грчко доживување со својот амбиент, веднаш до морето, како и атмосверата на класична грчка таверна. Почуствувајте го амбиентот од Вашиот компјутер или мобилен уред, уште пред да појдете…

“Pasta Da Pucci” – Тирана, Албанија

Информации за проектот Несекојдневно и автентично место за уживање во италијанските паста специјалитети е одлика на ресторанот “Pasta Da Puci” во Тирана, Албанија. Бидејќи ресторанот е отворен како за домашни така и за странски гости, ние овозможивме да биде достапен на платформите кои најчесто секој патувач ги користи, а тоа се Google Maps и Google…

“Four Restaurant” – Скопје

Виртуелната тураИнформации за проектот Најновото урбано место во градот за увижање во светски стандардизиран и модерен амбиент е “Four” ресторанот во Скопје, кој нашиот тим го сними и објави на платформите на Google. И за најпребирливите да знаат што да очекуваат од “Four”, нашот тим ја креираше виртуелната тура, која е достапна од секаде во…

Рестора Беламиа – Тетово

Виртуелната тураИнформации за проектот Ресторан БЕЛА МИА постои од далечната 1989г.како пицерија па со долгогодишно искуство прерасна во НАЦИОНАЛЕН РЕСТОРАН со традиционална и домашна кујна подготвена на скара на ЖАР. Идеално место за бизнис состаноци,семејни ручеци и вечери и семејни прослави. Посетете го преку Google, и уверете се. Ви се допадна?Побарајте понуда

Ресторан “Perbacco” – Бар, Црна Гора

Виртуелната тураИнформации за проектот Во срцето на Бар, Црна Гора, се наоѓа ресторанот “Perbacco”. Пријатен и тивок амбиент, со одлична услуга и вкусна храна. Чест ни е да Ви го претставиме првиот бизнис во Црна Гора, снимен од нашиот тим и објавен на Google платформите. Оваа локација сега се наоѓа помеѓу првите предлози на патувачите…

Гостилница “Lyra” – Скопје

Виртуелната тураИнформации за проектот Гостилница Лира со 20 годишна традиција во скопската угостителска понуда, достапна и преку Google Street View for Business услугата. Посетете ја од Вашиот мобилен уред или компјутер, пред да се одлучите да поминете пријатни моменти во убавиот амбиент на гостилницата. Ви се допадна?Побарајте понуда

Гостилница Лавче кај Жути – Скопје

Виртуелната тураИнформации за проектот Лавче кај Жути се наоѓа во Скопје, позади градинката кај Универзална Сала. Нивното долгогодишно искуство на приготвување на традиционална храна, гарантира воодушевување дури и кај нај пребирливите. Исто така уникатната декорација на објектот само ќе го зачини вашето уживање. За овој објект изработивме виртуелна тура со 8 панорамски 360° фотографии. Се потрудивме да…

Ресторан Скопски Фенери – Скопје

Виртуелната тураИнформации за проектот Скопски Фенери моментално е еден од најпосетуваните ресторани во Скопје. Се наоѓа во зградата на Европскиот Универзитет. Вкусната храна, одличната услуга, како и прекрасниот амбиент кој го диктира нивната програма ќе направат да се вратите повторно во овој ресторан уште многу пати. За овој објект изработивме виртуелна тура со 6 панорамски 360°…