Кафе Бар “КИМ“ – Пехчево, Македонија

Информации за проектот Во градот каде чистиот воздух и тишината се главните карактеристики, постои место каде што можете да уживате во Вашето утринско кафе или да се забавувате во вечерните часови во прекрасниот Кафе Бар КИМ. Ова место Ви го претставуваме преку Виртуелна Тура изработена и објавена на платформите на Google, како и преку 360…

Апартмани “КИМ“ – Пехчево, Македонија

Информации за проектот Сместувачките капацитети во Пехчево ги збогатува КИМ Апартманите, кои се наоѓаат на самиот плоштад. Опремени се модерно и удобно, за целосно задоволство на гостите. На дофат во непосредна близина се сите возбудливи содржини кои градот Пехчево ги нуди. За нив изработивме виртуелна тура на Google, ги верификувавме и оптимизиравме со цел полесно…

Хотел Гогов – Пехчево, Македонија

Информации за проектот Хотел Гогов е првиот хотел кој се наоѓа во центарот на градот Пехчево, во Малешевскиот предел на РМ. Ексклузивно сместување, достапно за секого, кое ќе понуди многу содржини за своите гости, како СПА центар, Фитнес центар, прекрасна тераса и ресторан, и многу други услуги. За овој хотел изработивме виртуелна тура и ја…

Хотел “AVRA by the Sea” – Ормос Панагиас, Халкидики, – Грција

Информации за проектот Првиот наш проект, целосно сработен од тимот на SeeInsideMK во Грција е “Avra Hotel by the Sea”. Се наоѓа на полуостровот Halkidiki, поточно во местото Ormos Panagias. Мало и мирно пристанишно место, каде можете да уживате во тишината и пријатната атмосвера. Хотелот нуди удобно сместување за своите гости, како и прекрасен ресторан…

Таверна “Avra by the Sea” – Ормос Панагиас, Халкидики, Грција

Информации за проектот Вистинските уживатели на свежите морски специјалитети, ќе го препознаат ова место како вистинско доживување. Таверната “Avra by the Sea” ќе Ви го понуди оргиналното грчко доживување со својот амбиент, веднаш до морето, како и атмосверата на класична грчка таверна. Почуствувајте го амбиентот од Вашиот компјутер или мобилен уред, уште пред да појдете…

Уни Паб – Кочани, Македонија

Информации за проектот Секогаш најголемото задоволство на нашиот тим е кога претставува прв бизнис во некој град или област, кој е снимен и објавен на платформите на Google. Во овој момент, тој бизнис е УНИ ПАБ од Кочани, позициониран на платформите на Google (Maps, Search и Google +), кој е достапен да биде посетен од…

АЛФИ Техноцентар – Куманово, Македонија

Информации за проектот Официјално, најголемиот проект во Македонија, снимен и објавен на Google со повеќе од 160 панорами е Алфи Техноцентар! Горди сме што успеавме да се спротиставиме на овој голем предизвик, кој на крајот се покажа како успешно завршен проект. Алфи Техноцентар е достапен на светскиот интернет пребарувач бр.1 во светот GOOGLE и неговите…

Ресторан Јавор Агапи – Мрзенци, Гевгелија, Македонија

Информации за проектот На далеку прочуените специјалитети од јагнешко месо, во прекрасен амбиент, посетени и признаени од многу странски гости – Јавор Агапи Мрзенци е првиот ресторан во Гевгелија достапен на платформите на Google, да биде посетен виртуелно од било каде во светот. 94% од светските патувачи, го користат Google Maps со цел да ги…

Ресторан Пиликатник – Струмица, Македонија

Информации за проектот ОФИЦИЈАЛНО – првиот ресторан во Струмица кој е фотографиран, позициониран, верификуван и објавен на платформите на Google – Maps и Search е Ресторан Пиликатник. Удобен амбиент, одлична услуга пристапни цени и дефинитивно највкусните рибни и морски специјалитети се одлика на овај најпосетен ресторан во Струмица. Пиликатник е сега достапен и на Google…

Оптика Маја

Информации за проектот Една од почестите потреби на гевгеличани, а и на соседите од Грција, се оптичките помагала. Оптика Маја е првата оптика во Гевгелија, снимена и објавена на платформите на Google. Сега тие можат полесно да се одлучат каде да појдат, бидејќи можат претходно да ја посетат од својот персонален компјутер или мобилен телефон.…